İLETİŞİM

Bana Ulaşın!

(Küçükyalı / İSTANBUL) – (Altınordu-Aziziye / ORDU)

+90 532 781 17 10

İletişim Formu
  • 6 + 4 =

ÖNEMLİ NOTLAR:

Fiyat teklifi verebilmek için, tasarım malzemsinin tarifi/formu/ölçüsü, yapılacak tasarımın iş adedi, hedef kitle/tüketici tanımlaması gibi bilgilerin olması gerekmektedir. Başta verilen bilgilerin, ileri zamanlarla farklılaşması durumunda, (Baştan bu fiyatı vermiştiniz ama!) gibi dönüşler almaktayız. Bu nedenle vereceğimiz fiyat bütçeleri geçersiz kalabilmektedir. Böyle bilgilerin olmaması, sadece fiyat teklifi istenmesi durumunda özür diliyerek, fiyat teklifi veremiyoruz.

Devlet ya da Özel Eğitim Kurumlarında verilecek 2 saati aşmayan ve çok sayıda öğrenci katılımlı seminerler ücretsiz olup, sadece ulaşımın o kurumca karşılanması talep edilmektedir. Teknik açıdan ise, toplantılarda sunum için barkovizyon cihazı bulunması şarttır.

Pandemi döneminde kişisel eğitimler Zoom programı kullanılarak bilgisayar desteği ile verilmektedir. Zoom kullanımlı toplu eğitimlerde, katılımcı sayısı 99 kişiyi aşmamalıdır.

Banka Hesap
Hesap Adı : Ahmet Behnan ULAŞ
Banka : İş Bankası Küçükyalı Şubesi (1034 – 0920123)
Müşteri No : 665111
IBAN : TR52 0006 4000 0011 0340 9201 23

”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
Tasarım fikirlerimiz ve yazılarımız yasal koruma ve takip altındadır!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, DMCA tarafından takip edilmekte olup yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.