Portfolio Item With Slideshow Sample 2

Nunc ut accumsan massa, at ultrices tellus. Vestibulum sodales in mauris a lacinia. Proin non dolor arcu. Phasellus justo nisi, pellentesque sit amet vestibulum vitae, rhoncus sed felis? Fusce porttitor elit non erat hendrerit consectetur. Nam in accumsan tortor. Praesent sodales, nisi a dapibus consequat, velit risus elementum turpis, at varius eros odio ac lacus! Nulla nec facilisis dui. Sed nec risus eu augue euismod mattis eu at orci. Praesent orci odio, venenatis consectetur nulla nec, faucibus consectetur urna. Aliquam urna massa, ultrices consectetur augue non, facilisis porttitor mi.

Quisque eget urna eleifend, laoreet velit in, sollicitudin purus. Donec efficitur orci ut eleifend vehicula? Etiam non sapien nulla. Pellentesque habitant morbi tristique senectus et netus et malesuada fames ac turpis egestas. Quisque a dui volutpat, congue ex a, efficitur eros! Fusce commodo sagittis bibendum. Cras sit amet libero et diam dapibus fermentum ut eu est. Phasellus at tempus turpis?

Sed vel ullamcorper ex. Etiam turpis velit; aliquam vel nisl ac, pharetra varius lacus. Praesent et lectus ex. Pellentesque sagittis quam turpis, quis maximus ex pellentesque sit amet. Duis ut justo tellus. Sed in lorem odio. Mauris feugiat faucibus lacinia?

Fusce accumsan tristique ex, id tincidunt urna cursus quis. Sed venenatis vitae massa nec porta. Donec scelerisque quam urna, non aliquet erat ornare eget. Nunc leo nulla; ultricies eget urna vestibulum, convallis viverra risus! Suspendisse pellentesque dui in turpis gravida; vel iaculis enim rutrum. Duis suscipit consectetur mi sed molestie. Praesent vestibulum libero porta massa ullamcorper posuere? Praesent rhoncus libero tortor, id suscipit eros malesuada ac. In sed neque vel metus suscipit congue. Aliquam erat volutpat. Donec fermentum libero eget tellus euismod vehicula sit amet eu quam! Morbi elementum mollis lectus, at consectetur nulla egestas vitae.

Client Feedback

Logo ve ambalaj tasarımı konusunda çözüm ortagım olabilecek, ciddi, profesyonel çalışan ve en onemlisi yaratıcılıkta çok iyi, sınır tanımayan bir tasarımcı arayışındaydım. Bu amaçla araştırma yaparken, internet üzerinden bulduğum ve kontağa geçeceğim kişiler içerisinde onu birinci sıraya koymuştum. Yaratıcı olduğunu iddia eden bu kadar çok "hayal ürünü" ve sahte tasarımcı kalabalığın arasından onu bulduğum için çok şanslıyız. Yaratıcılığın ve tasarımın zamana dayanan zanaatkar yolu sayesinde, Behnan Ulaş bir kazanan! Biz de...

Serdar ARSLAN - Kanada / Bosphore Inc
Project Info

Project Date: 24.02.2015

Project Budget: 10.000 USD

Technologies: PHP, HTML, CSS, JS

Numbers
1450Hours of Works
123125Lines of Codes
4535Pages
”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
Tasarım fikirlerimiz ve yazılarımız yasal koruma ve takip altındadır!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, DMCA tarafından takip edilmekte olup yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.