WEB VE DİJİTAL MEDYA

Bugüne kadar bir çok firma ve markanın dijital tasarımlarını gerçekleştirdik. Yaratıcı arayüz tasarımı yapmak, uzmanı olduğumuz iş. Dijital uygulamalarında,  üst düzey uzmanlığı olan birglobal.com adlı partnerimizle birlikte çalışmaktayız. Markalaşma yolunda ihtiyaç duyduğunuz, İş Zekası Çözümleri, Dijitalleşme Süreçleri, CRM Entegrasyonları, E-Ticaret Altyapıları, Dijital Uygulamaların hepsi tek çatıda altında hizmet olarak size sunulmaktadır. Ayrıca mobil cihazlarda kullanılan, Application yaratıcı arayüz tasarımlarını ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Web Arayüz Tasarımı

App Tasarımı

Sosyal Medya Görsel Tasarımı

Öncelikle sosyal medya yönetiminin ne olduğunu doğru anlamanız gerekiyor. Büyük bir çoğunluğumuz zaten sosyal medya kullanıcısı ve bu platformlar hakkında bilgi sahibiyiz. Ancak bir markanın sosyal medyasını yönetmek ile sosyal medya kullanıcı olmak arasında ciddi farklar olduğunu bilmenizi istediğimiz ilk kriter. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olmak, platformlarını aktif ve etkili kullanmak, başarılı bir sosyal medya yönetmek için yeterli değildir. Sosyal medya yönetimi, kitleleri ve rakiplerinizi analiz eden, kriz yönetiminde stratejiler geliştiren ve belli pazarlama stratejilerini uygulayan hatta markanın itibarını oluşturan profesyonel bilgi ve tecrübe gerektiren uzmanlık alanıdır. Bu işin tekniğini bilmeden kişisel çabalarla, amatörce ancak bir yere kadar varıp, orada kalırsınız. Bu nedenle sosyal medya da tüm süreçlerin alanında uzman bir profesyonel ile yönetilmesi gerekir. Sosyal medya sitelerinde, görsel, kısa videolar ve teksler yayınlarken, mesajların ilgi çekecek, zekice ve yaratıcı biçimde hazırlamak gerekir. İşte bu tam bizim işimiz! Sosyal Medyada Reklam Yönetimi; sosyal medya için bilgilerinizin çözümlemesi, marka ve rakip analizi, dijital strateji planı hazırlama, içerik yönetimi, görsel, metin ve tasarımı, sayfa moderasyonu, haftalık ya da aylık rapor hazırlama demektir. Yoksa bir resim çekip, üzerine bir cümle yazı, en sonra logoyu çakmakla sosyal medya ile tanıtım yapmak değildir. Yaptığımız işlerden biri de, google bant reklamları gibi banner‘lar tasarlamak ve yayımlamak, seo takip ve uygulamalarımı da yapmaktayız.
Teklif ve Fiyat İstekleriniz için
Eğitim ve Seminer istekleriniz için
”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
Tasarım fikirlerimiz ve yazılarımız yasal koruma ve takip altındadır!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, DMCA tarafından takip edilmekte olup yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.