İLETİŞİM

Bana Ulaşın!

(Küçükyalı / İSTANBUL) – (Altınordu-Aziziye / ORDU)

+90 532 781 17 10

İletişim Formu

ÖNEMLİ NOTLAR:

Fiyat teklifi verebilmek için, tasarım malzemsinin tarifi/formu/ölçüsü, yapılacak tasarımın iş adedi, hedef kitle/tüketici tanımlaması gibi bilgilerin olması gerekmektedir. Başta verilen bilgilerin, ileri zamanlarla farklılaşması durumunda, (Baştan bu fiyatı vermiştiniz ama!) gibi dönüşler almaktayız. Bu nedenle vereceğimiz fiyat bütçeleri geçersiz kalabilmektedir. Böyle bilgilerin olmaması, sadece fiyat teklifi istenmesi durumunda özür diliyerek, fiyat teklifi veremiyoruz.

Devlet ya da Özel Eğitim Kurumlarında verilecek 2 saati aşmayan ve çok sayıda öğrenci katılımlı seminerler ücretsiz olup, sadece ulaşımın o kurumca karşılanması talep edilmektedir. Teknik açıdan ise, toplantılarda sunum için barkovizyon cihazı bulunması şarttır.

Pandemi döneminde kişisel eğitimler Zoom programı kullanılarak bilgisayar desteği ile verilmektedir. Zoom kullanımlı toplu eğitimlerde, katılımcı sayısı 99 kişiyi aşmamalıdır.

Banka Hesap
Hesap Adı : Ahmet Behnan ULAŞ
Banka : İş Bankası Küçükyalı Şubesi (1034 – 0920123)
Müşteri No : 665111
IBAN : TR52 0006 4000 0011 0340 9201 23

Eğitim Toplantıları ve Seminer İhtiyacınız Varsa!

‘Ambalaj Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Amblem ve Logo Tasarımı’, ‘Yaratıcı tasarım’, ‘Doğru tasarım için fikir bulma’, ‘İyi ve etkili reklam ve tanıtım’ konuları ile, Marka ve Markalaşmak konusunda danışmak, eğitim almak ya da bu konularla ilgili akademi, firma, bayi ‘Eğitim Destek Toplantılarında ya da ‘Seminerlerde eğitmen veya konuşmacı arayışındaysanız, bana ulaşabilirsiniz.
Akademik ve okul seminerleri 1 gün ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) tamamen ücretsizdir. Meslek Odaları, Belediyeler, Dernekler için toplu seminerleri 1 saat ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) ücretsizdir. Ticari firma ve kişiye özel eğitim ve toplantılar ise ücretlidir.

”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
TASARIM FİKİRLERİMİZ, YAZILARIMIZ YASAL KORUMA VE TAKİP ALTINDADIR! MADDİ VE MANEVİ ZARARLI ÇIKMAMAK İÇİN, ÇALMAYINIZ!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, takip edilmekte ve yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.

Bu tür alıntılar, çalıntı görsel ve metinler, çeşitli algoritmalar tarafından kolayca tesbit edilmektedir. Bu tarz uygulamalarda bulunmanız, Google’da üst sıralarda yer almaya ya da çalınan sitenin üstüne çıkmada en büyük engeli teşkil eder. Özgünlük Google’nın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hatırlatması bizden!