WEB VE DİJİTAL MEDYA

Bugüne kadar bir çok firma ve markanın dijital tasarımlarını gerçekleştirdik. Yaratıcı arayüz tasarımı yapmak, uzmanı olduğumuz iş. Dijital uygulamalarında,  üst düzey uzmanlığı olan birglobal.com adlı partnerimizle birlikte çalışmaktayız. Markalaşma yolunda ihtiyaç duyduğunuz, İş Zekası Çözümleri, Dijitalleşme Süreçleri, CRM Entegrasyonları, E-Ticaret Altyapıları, Dijital Uygulamaların hepsi tek çatıda altında hizmet olarak size sunulmaktadır. Ayrıca mobil cihazlarda kullanılan, Application yaratıcı arayüz tasarımlarını ve uygulamalarını gerçekleştirmekteyiz.

Web Arayüz Tasarımlarından…

App Tasarımlarından…

Sosyal Medya Görsel Tasarımlarından…

Öncelikle sosyal medya yönetiminin ne olduğunu doğru anlamanız gerekiyor. Büyük bir çoğunluğumuz zaten sosyal medya kullanıcısı ve bu platformlar hakkında bilgi sahibiyiz. Ancak bir markanın sosyal medyasını yönetmek ile sosyal medya kullanıcı olmak arasında ciddi farklar olduğunu bilmenizi istediğimiz ilk kriter. İyi bir sosyal medya kullanıcısı olmak, platformlarını aktif ve etkili kullanmak, başarılı bir sosyal medya yönetmek için yeterli değildir. Sosyal medya yönetimi, kitleleri ve rakiplerinizi analiz eden, kriz yönetiminde stratejiler geliştiren ve belli pazarlama stratejilerini uygulayan hatta markanın itibarını oluşturan profesyonel bilgi ve tecrübe gerektiren uzmanlık alanıdır. Bu işin tekniğini bilmeden kişisel çabalarla, amatörce ancak bir yere kadar varıp, orada kalırsınız. Bu nedenle sosyal medya da tüm süreçlerin alanında uzman bir profesyonel ile yönetilmesi gerekir. Sosyal medya sitelerinde, görsel, kısa videolar ve teksler yayınlarken, mesajların ilgi çekecek, zekice ve yaratıcı biçimde hazırlamak gerekir. İşte bu tam bizim işimiz! Sosyal Medyada Reklam Yönetimi; sosyal medya için bilgilerinizin çözümlemesi, marka ve rakip analizi, dijital strateji planı hazırlama, içerik yönetimi, görsel, metin ve tasarımı, sayfa moderasyonu, haftalık ya da aylık rapor hazırlama demektir. Yoksa bir resim çekip, üzerine bir cümle yazı, en sonra logoyu çakmakla sosyal medya ile tanıtım yapmak değildir. Yaptığımız işlerden biri de, google bant reklamları gibi banner‘lar tasarlamak ve yayımlamak, seo takip ve uygulamalarımı da yapmaktayız.

Eğitim Toplantıları ve Seminer İhtiyacınız Varsa!

‘Ambalaj Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Amblem ve Logo Tasarımı’, ‘Yaratıcı tasarım’, ‘Doğru tasarım için fikir bulma’, ‘İyi ve etkili reklam ve tanıtım’ konuları ile, Marka ve Markalaşmak konusunda danışmak, eğitim almak ya da bu konularla ilgili akademi, firma, bayi ‘Eğitim Destek Toplantılarında ya da ‘Seminerlerde eğitmen veya konuşmacı arayışındaysanız, bana ulaşabilirsiniz.
Akademik ve okul seminerleri 1 gün ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) tamamen ücretsizdir. Meslek Odaları, Belediyeler, Dernekler için toplu seminerleri 1 saat ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) ücretsizdir. Ticari firma ve kişiye özel eğitim ve toplantılar ise ücretlidir.

”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
TASARIM FİKİRLERİMİZ, YAZILARIMIZ YASAL KORUMA VE TAKİP ALTINDADIR! MADDİ VE MANEVİ ZARARLI ÇIKMAMAK İÇİN, ÇALMAYINIZ!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, takip edilmekte ve yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.

Bu tür alıntılar, çalıntı görsel ve metinler, çeşitli algoritmalar tarafından kolayca tesbit edilmektedir. Bu tarz uygulamalarda bulunmanız, Google’da üst sıralarda yer almaya ya da çalınan sitenin üstüne çıkmada en büyük engeli teşkil eder. Özgünlük Google’nın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hatırlatması bizden!