REFERANS SÖZLERDEN…

Behnan Ulaş ile tanışıklığımız profesyonel dünyada başladı.

Çeyrek aşırı geçmiş. İlk tanıştığımızda sadece ambalaj tasarımı konusunda uzmanlaşmış grafik tasarımcısı sanmıştım. Zaman ilerledikçe bir çok alanda ustalığını keşfetmeye başladım. Bilgisayar donanımı ustasıydı. Onlarca programı virtüöz düzeyinde kullanıyordu.  Font üretebiliyordu. Logo ve amblem tasarlıyordu. Tasarımcılığının yanı sıra çok  iyi bir uygulamacıydı.  Hızlı, çok hızlıydı. Her türlü reklam materyalini ustaca ve kusursuzca üretiyordu. Sabırlıydı. Gelen istekler karşısında bıkmadan, usanmadan pozitif yaklaşımla üretmeye devam ediyordu. İki boyut, üç boyut, animasyon, web tasarımı derken yeteneklerine yetenek ekledi.

Behnan Ulaş bir arkadaş ve dosttan öte, benim için her zaman bir iş ve çözüm ortağı.

Ümit Ülker / Sunman Pazarlama Direktörü

Logo ve ambalaj tasarımı konusunda çözüm ortagım olabilecek, ciddi, profesyonel çalışan ve en onemlisi yaratıcılıkta çok iyi, sınır tanımayan bir tasarımcı arayışındaydım. Bu amaçla araştırma yaparken, internet üzerinden bulduğum ve kontağa geçeceğim kişiler içerisinde onu birinci sıraya koymuştum. Yaratıcı olduğunu iddia eden bu kadar çok "hayal ürünü" ve sahte tasarımcı kalabalığın arasından onu bulduğum için çok şanslıyız. Yaratıcılığın ve tasarımın zamana dayanan zanaatkar yolu sayesinde, Behnan Ulaş bir kazanan! Biz de...

Serdar ARSLAN - Kanada / Bosphore Inc

If the packaging is pleasing to the eye, and if it promises beauty, this must be ''Ulas' Design''. Moreover, design delivery dates are always on time and as promised. This alone makes Mr. ULAS one of the top designer ever to enter my suppliers… and they move out to my retailers’ shelves so fast without a glitch!

Павел Антонович Иванов - Russia - Chairman / Roszerno Co.

Tek cümle ile, ambalaj konusunda tam bir üstad. Marka, kurumsal kimlik ve logo tasarımı konusunda da tanıdığım en güçlü tasarımcılardan biri. Kendisi ile çalışmaktan büyük zevk aldık. İşini iyi bilen, iyi yapan bir sanatçı. Çözüm alternatifleriyle bizleri keyiflendiren, çalışması hoş bir yetenek.

Selçuk GÜREL - Birglobal Başkanı

They say “Good things come in good packaging design...” and in ULAS’ case, this is absolutely tried and true! I have the good habit of checking designer I works initially on myself, and if they are satisfactory. My retailers are happy with the look and benefits of our packaging design and do not think twice when working with him. What a wonderful way of doing business! Keep up the good work, Mr. ULAS!

Rubert G. - England - President of G Natural Products

Şu ana kadar tanıdığım en yetenekli tasarımcılardan biri. Dürüst, işini iyi yapan bir sanatçı. KAYRA markası olarak, tüm ambalajlarımızı kendisine çizdirdik. Güzel sonuçlar aldık. Raflardaki yeni tasarımlarımızla, satışlarımızda büyük artışlar yaşadık. Gıda ambalajı konusunda tecrübesiyle bizlere çok destek oldu. Onunla çalışmış olmaktan çok mutluyuz. Çalışmaya devam!...

Tayfun GÖKTÜRK - Kayra Gıda Genel Koordinatörü

Onu anlatmak için, bir anektod anlatayım. Kendi ajansımı genişletmek için, yeni bir ortak bulup, ayrı bir dijital ajans açtığımda, daha ilk günden, ortağım onun için: (Bırak bu adamı, daha genç, enerji dolu, zıpkın gibi bir adam bulalım. Eski kafada kalmıştır, hem dijitalden ne anlar bu!) dedi. Kendisine: (Sen çaktırmadan bu adamın arkasına bir iki gün otur da seyret, seninle ondan sonra konuşalım.) dedim. Aradan geçen bir hafta sonu bana söylediği şuydu: (Abi, ben ne kadar aptallık etmişim. Adam cevher, cevher! Kullanmadığı program yok. Hem de acayip hızlı. Bu devir de böyle birini nerede bulurduk? Vallahi Bağdat'tan döndük!) Neyse zamanla ortakla şirketleri ayırmaya karar verdik. İznimle benden transfer ettiği ilk adam da Behnan oldu. Anlıyacağınız o her ajansa lazım, çok gizli bir yetenek.

Ertan Ergönül - Ajans Başkanı / Eski Patronu

Eğitim Toplantıları ve Seminer İhtiyacınız Varsa!

‘Ambalaj Tasarımı, Kurumsal Kimlik Tasarımı, Amblem ve Logo Tasarımı’, ‘Yaratıcı tasarım’, ‘Doğru tasarım için fikir bulma’, ‘İyi ve etkili reklam ve tanıtım’ konuları ile, Marka ve Markalaşmak konusunda danışmak, eğitim almak ya da bu konularla ilgili akademi, firma, bayi ‘Eğitim Destek Toplantılarında ya da ‘Seminerlerde eğitmen veya konuşmacı arayışındaysanız, bana ulaşabilirsiniz.
Akademik ve okul seminerleri 1 gün ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) tamamen ücretsizdir. Meslek Odaları, Belediyeler, Dernekler için toplu seminerleri 1 saat ile sınırlı olduğunda (ulaşım hariç) ücretsizdir. Ticari firma ve kişiye özel eğitim ve toplantılar ise ücretlidir.

”KOPYALA-YAPIŞTIR”CILAR DİKKAT!
TASARIM FİKİRLERİMİZ, YAZILARIMIZ YASAL KORUMA VE TAKİP ALTINDADIR! MADDİ VE MANEVİ ZARARLI ÇIKMAMAK İÇİN, ÇALMAYINIZ!

Bu sitede yer alan tüm görsel ve yazılar izinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopya edilemez. Tasarımlar fikir ve görsel çizim olarak tescilli olup, takip edilmekte ve yasal koruma altındadır. Her tasarımımızı ve eskizlerini, sahiplen.com‘dan telif hakkı belgesi almadan ve noterden tastiksiz, müşterilerimize göndermiyoruz. Bu tasarımın bedeli müşterilerimiz tarafından ödenince, tasarımın kullanım haklarını satın almış sayılırlar ve dilekdikleri şekilde kullanabilirler. Bizim bu tasarımlar üzerinde hak iddia etmemiz ve yasal yollardan hakkımızı aramamız, bu tasarımların aynen ve çok benzerlerinin, bir başka tasarımcı veya şirket/marka tarafından kullanılması durumunda doğar. Bu nedenle bu sitede kullanılan tasarım fikri ve uygulamalarını herhangi bir mecrada kullanmayınız. Makale ya da blogta belirtilen yazıların aynen kopyalayarak, kendi yazı ya da makalesiymiş gibi kullanılması halinde de, aynı haklarımız saklıdır.

Bu tür alıntılar, çalıntı görsel ve metinler, çeşitli algoritmalar tarafından kolayca tesbit edilmektedir. Bu tarz uygulamalarda bulunmanız, Google’da üst sıralarda yer almaya ya da çalınan sitenin üstüne çıkmada en büyük engeli teşkil eder. Özgünlük Google’nın en önem verdiği konuların başında gelmektedir. Hatırlatması bizden!